מצע מפלגת סדר חדש

PDFFFF.JPG
להורדת המצע
PDFFFF.JPG
Русский язык
לוגו מאושר קנוי הרחבת גבולות.png

מצע מפלגת סדר חדש

פתח דבר - שינוי שיטת הבחירות

אם לרגע חשבתם שאתם עומדים לקרוא כאן מצע של מפלגה שתבשר לכם שהיא עומדת להילחם על הזכויות שלכם, לדאוג לזקנה במסדרון בית החולים, לקדם את החינוך והרווחה, להעלות את הקצבאות לילדים, לנכים ולאימהות חד הוריות, לפתור את הסכסוך עם הפלשתינאים, להוריד את יוקר המחיה ולספק דיור בר השגה לזוגות הצעירים, אתם טועים!

אנו לא עומדים לפרוש בפניכם הבטחות שווא.

במתכונת שיטת הבחירות הנהוגה כיום בישראל, אף אחת מהמפלגות הקיימות לא יכולה ואף אינה רשאית להבטיח אפילו דבר אחד מרשימה נכבדה זו !

ללא שינוי אמיתי בשיטת הבחירות, מדינת ישראל תמשיך ותידרדר אל תהום הפלגנות וחוסר המשילות ונבחרי הציבור לעולם לא יצליחו להביא לידי ביטוי את רצון העם וטובתו.

 

דרוש 'סדר חדש' בפוליטיקה הישראלית.

ללא 'סדר חדש' נישאב שוב ושוב למערבולת פוליטית שהיציאה ממנה הופכת בכל מערכת בחירות למורכבת ומסוכנת הרבה יותר.


בהמשך יוצגו הפרטים הטכניים של ה'סדר החדש' - שיטת הבחירות שתחזיר לכולנו את התקווה לפוליטיקה נקיה ומכובדת ותהפוך את רשימת ההבטחות ברישא של הקדמה זו לתוכנית עבודה מאתגרת שניתנת למימוש. 

אנו מחויבים לשינוי שיטת הבחירות, הפסקת הפלגנות וסיום התהליך המדרדר של שנאת חינם בין הגושים של אזרחי ישראל. אנו מזמינים אתכם לפעול, בפעם הראשונה מאז קום המדינה, למען מטרה נשגבה זו שתבטיח שכבר בעתיד הקרוב מאוד, החדש יחליף את הישן. 

אנו מתחייבים לשתף פעולה רק עם אלו שעתיד מדינת ישראל חשוב להם ויהיו מוכנים לפעול איתנו לשינוי השיטה. איננו מחפשים כסאות מעור צבי ולא משרות ושררה. איננו נוקטים עמדה לשמאל או לימין - ה'סדר החדש' מטיב עם כולנו. 

'סדר חדש' זקוקה לכם כדי לגבור על הישן והמסואב, לשנות את סדרי העדיפויות ולייצר שינוי אמיתי למען כלל אזרחי ישראל. 

 

המשיכו לקרוא ותגלו את החכמה שבפשטות.

 

בתמיכתכם נביא יחד לשינוי פוליטי בישראל!